تبلیغات
دیدنی های استرالیا


دیدنی های استرالیا
به دلیل پروازهای موجود تورهای استرالیا از ایران معمولاً با یکی  شهرها از جمله تور مبلورن آغاز می شود. تور شهر ملبورن در تورهای مختلف متفاوت است اما بناها و اماکن دیدنی مشترکی با یکدیگر دارند. برج  یوریکا که دومین برج مسکونی استرالیا است جهت تماشای غروب خورشید بر فراز آن بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. تور رودخانه یارا که رودخانه اصلی شهر ملبورن است شما را برای صرف نوشیدنی یا شام فرا می خواند. شاید وقتی دیگر در روز زمانی برای تور آکواریوم معروف ملبورن خواهید گذاشت آکواریومی که از تنوع گونه های مختلف دریایی شما را به انگشت به دهان خواهد کرد. فراموش نکنید که تور بازار ویکتوریا و تور بازار گلها شما را به جذابیت های دیگر این شهر فرا می خواند. اگر روزهای بیشتری در ملبورن باشید راهنمای تور شما را به منطقه گردشگری ایچیندا (ECHINDA) خواهد برد. تور ایچیندا شما را به دیدار حیات وحش بی نظیر استرالیا می برد کوآلاها را شما در اینجا فقط خواهید یافت.
تور کانبرا شاید سفر بعدی شما باشد. دیدار از پایتخت استرالیا خالی از لطف نیست تور شما را به دیدار ساختمان پارلمان فدرال  استرالیا ، بنای یادبود جنگ استرالیا ، موزه ملی استرالیا ، دریاچه گریفین کانبرا ، کتابخانه ملی و موزه هنر کانبرا خواهد برد. در تور استرالیا وقتی نام کانبرا به میان می آید بی تردید سیدنی نیز با آن همراه است. نام سیدنی در ذهن همه یادآور المپیک زیبای سیدنی است. این شهر توریستی ترین و محبوب ترین شهر استرالیا است تور شما را به دیدن ساختمان اپرای سیدنی می برد. پل اسکله سیدنی ، برج سنتر پوینت سیدنی ، ساختمان ملکه ویکتوریای سیدنی شما را غرق در زیبایی این شهر به یادماندنی خواهد کرد. فراموش نکنید که نهار را می توانید بر روی رودخانه و هنگامی که از روبروی ساختمان اپرای سیدنی می گذرید صرف کنید. پس از صرف نهار راهنمای تور شما احتمالاً شما را به سوی ساحل زیبای باندی خواهد برد در آنجا شما با نزدیک چهارصد مغازه ساحلی روبرو خواهید شد که هر آنچه شما از سیدنی بخواهید را به شما خواهد داد. شاید خستگی بر شما غلبه کند و عصر را به هتل بازگردید اما روزی دیگر از تور بخواهید که شما را به حیات وحش اطراف سیدنی ببرند.
گلد کوست (GOLD COAST) بی تردید در تور شما خواهد بود. ساحل طلایی ذهن را برای دیدن آن تحریک می کند. در بازدید شهر گلد کوست در این شهر ساحل معروف سورفیس پارادایز (surface paradise) این ساحل در سال میلیون ها گردشگر را از تمام دنیا به خود جذب می کند. بعد از ساحل شما به دیدن برج کی وان (Q1) که بلندترین برج استرالیا و بلندترین برج مسکونی دنیا با ارتباع . از بالای این برج 322 متری شما زیبایی دریا را بر فراز کیو وان باور نخواهید کرد. باید برای امروز کافی باشد شاید در وقتی دیگر راهنمای تور شما را به بازدید از دنیای فیلم ببرد. علاقه مندان به فیلم این فرصت را از دست ندهند. شهر بریزبن (BRISBANE) در نزدیکی شما است. حیف است اگر سفری به آنجا نداشته باشید. بریزبن جایی برای دیدن دارد نگران نباشید باغ های گل بریزبن ، ساختمان پارلمان بریزبن ، مرکز فرهنگ و هنر بریزبن ، پارک ساحل جنوبی بریزبن و چشم انداز زیبای صخره های کانگرو.