• تور اروپا

تور اروپا


تجربه لحظه هایی بیاد ماندنی با تور اروپا  گروه سفرهای ماژلان

اروپا گردی با مسیرهایی بی نظیر  و درک گونه گونی فرهنگ با اروپا گردی در تور اروپای نیازسفر

نیازسفر برای بهار و تابستان شما برنامه های هیجان انگیزی را دارد . تور اروپا یک سفر کامل و خاطره انگیز است که گروه نیازسفر آن را برای شما تجربه ای خاص و ماندگار میکند .

قاره سبز اروپا با جذابیت های گردشگری - شبه جزیره ها و جزیره های رویایی ، شهرهای دل انگیز بند انگشتی ، آب و هوایی بسیار عالی و معتدل - ، کشورهایی با پیشینه های غنی فرهنگی ، تاریخی و رزومه های بینظیر توریستی بعنوان یکی از قطب های توریستی شناخته شده است . تفاوت در ادیان ، آثار به جا مانده از جنگها ی جهانی ، موزه ها ، روابط دوستانه ی کشورهای اروپا و هزاران ماجرای دیگر نیاز سفر را که در سالیان گذشته سعی بر ارایه خدماتی متفاوت در زمینه گردشگری برای شما همسفر عزیز داشته است را ترغیب میکند که با علاقه شما عزیزان را ، با استفاده و بهره گیری از دانش خود ، و تجاربی که با چندین سال سابقه در مدیریت سفرهای خارجی کسب کردیم، تضمین می کنیم که تمام سعی خود را بکار گیریم تا بهترین دستاورد را در تور اروپا بنا به انتظارات شما در اختیار شما قرار دهیم. خدماتی که نیاز سفر در همراهی شما در تور اروپا به شما ارائه میدهد همانند ملودی خوش آوا حریر خیالتان را جلا میبخشد .

اکنون نیز انتخاب با شماست . میتوانید برای سفر به اروپا در صف های طولانی انتظار یک سفر خاطره انگیز را داشته باشید ، یا بجای آن کارها را به گروه سفرهای ماژلان بسپارید و خواسته های خود را با سپری کردن اوقتتان در برنامه ریزی دیدن جاذبه های دیدنی جامه ی عمل بپوشانید.

برای تجربه ی احساسی خاص تماس بگیرید . گروه سفرهای ماژلان برنامه های سفرهای خارجی خود را برای اطلاع و انتخاب شما با شرح مختصری ارائه داده است.

______________________________
تور 13 روزه فرانسه اسپانیا ایتالیا 28  اسفند 1394
شامل 12  شب اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تور 11 روزه یونان ، آلمان ، اسپانیا 28 اسفند 1394
شامل 10 شب اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه
-----------------------------------------------------------------------
 تور 7 روزه یونان - جزایر 5 فروردین
شامل 6 شب اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 88458805-021 آژانس مسافرتی صونا پرواز