تور پاریس ژانویه 2015

 
تجربه ای کوتاه اما یه یاد ماندنی از تور پاریس گروه سفرهای ماژلان با مناسب ترین قیمت و خدمات
تور پاریس شامل 7 شب اقامت در هتل 4 ستاره، ویزای شنگن، ترانسفر فرودگاهی، دو گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، 
 
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 88458805-021 آژانس صونا پرواز
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
تور پاریس شاید در ردیف مشهورترین تورهای ایرانی برای بازدید از کشورهای دیگر باشد. تور پاریس در تمامی ماه های سال به روش های مختلف برگزار می شود. در فصل بهار و تابستان که مناسب ترین فصل است چه به صورت تور تنها پاریس و چه به صورت تور پاریس همراه کشورهای دیگر برگزار می شود. تورهای پاریس در تمامی گروه ها و توسط هر دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی اجراء شود گردشگران را به برخی از امکان توریستی پاریس می برند. میزان توانایی و قدرت یک تور به این است که در زمان کمتر بتواند گردشگران را به سایت های مورد نظر راهنمایی کند. پاریس پایتخت فرانسه یکی از بزرگ ترین کلان شهرهای دنیا است. پاریس با بیش از 12 میلیون نفر جمعیت در کل و 2.2 میلیون نفر در مرکز تمرکز بیشتر فعالیت های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی فرانسه را به خود اختصاص داده است.
در تمامی تورهای پاریس تور برج ایفل نخستین جایی است که مسافران به آن می روند برج ایفل برجی است با حدود ارتفاع بیش از 330 متر که اواخر قرن نوزدهم به مناسبت نمایشگاهی در شهر پاریس توسط گوستاو ایفل و همکارانش ساخته شد. این برج که امروزه نماد پاریس به حساب می آید سالانه میلیون ها یورو به جیب شهرداری پاریس می ریزد. عکس زیر برج ایفل را نشان می دهد. برج ایفل در تمامی روزهای سال به استثنای روزهای خاص باز است. ورودیه برج ایفل برای طبقه اول در حدود 4 یورو برای طبقه دوم در حدود 7 یورو  و برای بالاترین طبقه در حدود 13 یورو است. طبقه اول این برج را نیز می توان با پله صعود کرد.تور خیابان شانزه لیزه
که نامی پرآوازه در میان دیدنی های پاریس است یکی دیگر از دیدنی های تور پاریس است. در هر توری که از سوی ایران برای پاریس اجراء می شود حتماً مسافران به دیدن خیابان شانزه لیزه می روند. این خیابان اکنون پر از مغازه هایی با اجناس مارک دار و بسیار گران است. نمایشگاه های اتومبیل برندهای معروف مثل لویی ویتان و آدیداس و حتی دفتر هواپیمایی ایران ایر را می توانید در خیابان شانزه لیزه بیابید.  اما در یک سوی خیابان شانزه لیزه شما دروازه پیرزی یا میدان شارل دوگل اتوال را می بینید.  تور دروازه پیروزی یا تور میدان شارل دوگل اتوآل برای بازدید از میدانی است که در نوع خود بسیار دیدنی است قرار دارد. جالب است بدانید در حدود 12 خیابان اصلی به میدان شارل دو گل منتهی می شوند که شما بخشی از آن ها را در عکس زیر می بینید. شما می توانید برای دیدن شهر پاریس با بالای این میدان صعود کنید اما فراموش نکنید که کل مسیر را باید با پله بالا روید.


تور میدان کنکورد
با سرستون مصری و موقعیت ویژه در کنار رودخانه سن تور قایق سواری بر روی رودخانه سن نیز بخشی از تفریحات پاریس است چرا که بخش قابل توجهی از مکان های توریستی پاریس در کنار رودخانه سن قرار دارد. تور موزه لوور که کسی نمی تواند بدون دیدن آن از پاریس برود. موزه لوور یکی از بزرگ ترین موزه های دنیا است و ده ها هزار اثر از نقاط مختلف دنیا که اغلب آن ها آثار بزرگ است در این موزه قرار دارند شاید مشهور اثر در این موزه وجود نقاشی معروف لئوناردو داینچی یعنی مونالیزا است. این نقاشی به صورت ویژه ای در موزه لوور نگهداری می شود. موزه لوور روزهای یکشنبه اول هر ماه میلادی رایگان است. موزه لوور در روزهای سه شنبه هر هفته تعطیل بوده و روزهای چهارشنبه و جمعه تا ساعت 10 شب و در بقیه روزها تا 18 عصر باز است. هر روز به استثنای سه شنبه این موزه از ساعت 9 پذیرای بازدید کنندگان است.
تور کلیسای نوتردام نیز یکی دیگر از این مکان ها می باشد که بسیار حائز اهمیت است. کلیسای نوتردام از قرن سیزدهم میلادی در جزیره ای بر روی رودخانه سن مرکز پاریس قدیم بوده است. در این کلیسا رخدادهای مهم نام این کلیسا را ماندگار کرده است. تاجگذاری ناپلئون بناپارت در کلیسای نوتردام انجام گرفت. در روایت هایی که از انقلاب فرانسه صورت گرفته بسیار از کلیسای نوتردام نام برده شده است. کلیسای نوتردام به استثنای روزهای خاص در تمامی روزها باز است و ورود به آن برای بازدید کنندگان رایگان است.

بنای دیگر ساختمان اپرای پاریس یا گارنیه است که تور بازدید از داخل آن شما را بسیار از فرط زیبایی این مکان غافلگیر خواهد کرد. ساختمان اپرای پاریس یکی از بناهای مشهوری است که از نظر معماری از آن بسیار در نقاط مختلف دنیا تقلید شده است.  این بنا امروزه برای بازدید برای عموم باز است و شما با پرداخت تنها 7 یورو می توانید از داخل آن بازدید کنید.   در کنار کلیسای نوتردام شما با ساختمان شهرداری یا هتل دویل شهر پاریس روبرو خواهید بود همچنین ساختمان کتابخانه جورج پمپیدو که یکی از آثار معماری مدرن شهر پاریس است. از همه این ها بگذریم تور کلیسای قلب مقدس یا تور مونتمارت را نمی توانید از دست دهید تپه نقاش ها یا تپه عشاق نیز نام های دیگری است برای این مکان. توجه داشته باشید زمانی که به کلیسای نوتردام می روید از فواره معروف سنت میشل و محله سنت میشل و همچنین منطقه سنت ژرمن بازدید کنید. در نزدیکی کلیسای نوتردام شما می توانید مناره سبز دانشگاه سوربن را ببینید. البته نمی توانید به داخل آن بروید زیرا نیاز به کارت دانشجویی دارید. با این حال از تور معبد پانتئون حتماً اسفاده کنید. روبروی پانتئون شما پارک لوگزامبورگ و باغ آبزرواتوار را خواهید دید در فصل بهار از این فضاهای سبز نگذرید. شما برای اینکه تصویری زیبا از برج ایفل داشته باشید فراموش نکنید که از کنار ساختمان تروکادرو این امکان برای شما فراهم می شود.  در خارج از پاریس هم دیدنی های بسیاری هست از جمله کاخ ورسای که یکی از دیدنی های معروف پاریس است همچنی کاخ فونتن بلو نیز به همین ترتیب. از همه این ها که بگذریم آن هایی که فرزندان خود را با خود می برند نمی توانند از وسوسه دیزنی لند بگذرند. مرکز لادفانس نیز بسیار حائز اهمیت است اما بیشتر برای خرید مورد توجه ایرانی ها است که به آن می پردازیم. اما برنامه های شبانه تور پاریس نیز بسیار متنوع است. بسیاری خرید و قدم زدن در خیابان شانزه لیزه را برای برنامه شبانه بسیار دوست دارند اما برخی برنامه های نمایشی از جمله کاباره لیدو از جمله دیدنی هایی است که شب ها گردشگران را سرگرم می کند. این برنامه که کاملاً خانوادگی است برنامه های متنوع رقص و برنامه های سرگرم کننده است. همچنین تور کاباره مولن رژ نیز همانند کاباره لیدو صدها گردشگر را هر شب در سالن های بزرگ خود سرگرم می کند. تصاویر دقیق دیدنی های پاریس از این عکس های پانارامیک کاملاً مشهود است.
برای دیدن این تصاویر بر روی کلمه لینک کلیک کنید.همچنین برای دیدن نمایی پانارامیک از شهر پاریس از این لینک نیز می توانید استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 |