تور لنکاوی
تور لنکاوی یکی از تورهایی است که در قالب تور مالزی به اجراء در می آید. لنکاوی مجمع الجزایری است که از حدود 100 جزیره تشکیل شده است. این جزایر در شمال غربی مالزی قرار گرفته است. از این رو تور لنکاوی تور سواحل زیبای مالزی با آب های گرم و مطبوع است. بخش قابل توجه منطقه لنکاوی جنگل های بسیار انبوه و متراکم و غیر قابل سکونت است. بزرگ ترین جزیره موجود در لنکاوی جزیره پولائو است که جزیره ای افسانه ای لقب گرفته و بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا در قالب تور لنکاوی از این جزیره دیدن می کنند.
  پنتای کوک ، سینانگ ، تنگا ، داتای و خلیج بورائو بخشهایی از سواحل بسیار مطلوب لنکاوی را تشکیل می دهند. این سواحل روزهای آفتابی آرامش بخشی را برای میهمانان خود فراهم می کنند و گردش و پباده رویهای شبانگاهی فرحبخشی را امکان پذیر می سازند. در آنجا امکانات اقامتی درجه یک از هتل گرفته تا کلبه های تفریحی راحت در دسترس است.بازیها و ورزشهای آبی گوناگون در این سواحل ،شادی آفرین و هیجان بخش است.رستورانهای هتل ها و غذاخوریهای موجود در هوای آزاد نیز انواع غذاهای اشتها آور خود را با موسیقی زنده و حال و هوایی شورآفرین همراه می کنند.
تانجونگ روهو بخش شمالی سواحل جزیره لنکاوی است که نام خود را از فزونی درختان کاسوارینا گرفته است چرا که این نوع درخت را به زبان محلی به این نام می خوانند.آنجا ساحلی دل انگیز با چشم اندازهایی اعجاب آور از جزایر روبه روی آن ساحل است که می توان حتی با قدم زدن به آنها رسید.
گشت و گذار در بین جزیره ها رفت و آمد با قایق در بین جزایر با توجه به زیباییهای مناظر موجود در لنکاوی یکی از مهمترین فعالیت های آرامش بخش و پر جاذبه در اینجاست.درحالی که قایق شما از گذرگاههای آبی عبور می کند از نسیم خنکی که به چهره شما می وزد و آفتابی که با گرمای مطبوع خود بر شما می تابد لذت ببرید.مسیر دایره مانندی که دو تا جزیره دایانگ بونتینگ و بیراس باساه را دور می زند حدود چهارساعت به طول می انجامد .